4 співробітники Центру пройшли навчання на тему «Основні підходи до оцінки ризику передачі легіонельозу в місцях тимчасового перебування людей, система електронної реєстрації випадків легіонельозу EPIS ELDSNet» на підставі угоди про співпрацю між Центром та ДЗ «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України».

4 співробітники Центру пройшли навчання «Сучасні підходи до системи управління безпечністю харчових продуктів» та отримали сертифікати «Аудитор систем управляння безпечністю харчових продуктів» згідно з міжнародним стандартом ISO 22000 : 2005.

2 співробітники Центру пройшли навчання та отримали кваліфікацію «Внутрішній аудитор систем управляння якістю» згідно з міжнародним стандартом ISO 17025.

4 співробітники Центру пройшли курс навчання за програмою «АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД» та отримали свідоцтва щодо права проведення радіологічних досліджень.

як ми можемо вам допомогти?

Зв’яжіться з нами і ми зможемо надати вам вичерпну консультацію що до лабораторних досліджень, стандартизації, метрології та сертифікації.

Вже знайомі з нашими послугами?