ПЛР-тестування

як ми можемо вам допомогти?

Зв’яжіться з нами і ми зможемо надати вам вичерпну консультацію що до лабораторних досліджень, стандартизації, метрології та сертифікації.

Завжди приємно працювати з професіоналами. За багато років тісної співпраці – Центр Превентивної Медицини зарекомендував себе як надійний партнер.

Компанія AB Tetra Pak
Керівник, AB Tetra Pak

Переваги проведення тесту на COVID-19 в нашому центрі:

Вартість ПЛР-тестування на коронавірус (COVID-19)  становить 908 грн. та відповідає швидкості та якості проведення дослідження . Результат вже можна отримати через  4 години після здачі біоматеріалу. Лабораторія сертифікована та обладнана найсучаснішою технікою американського виробництва («Applied Biosystems», США) та використовує  сертифіковані тест-системи Allplex SARS-CoV-2 Assay Real-Time PCR(Seegene, Корея).

За результатами дослідження видається довідка  із QR-кодом англійською мовою для виїзду за кордон. Це зроблено, насамперед, для зручності подорожуючих за кордон- такий формат довідки часто вимагають прикордонні та санітарні служби інших країн.

Ми працюємо відповідно до Наказу МОЗ України від 28.03.2020 № 722  Всіма засобами  індивідуального захисту працівники забезпечені. Всі приміщення де проводиться забір біоматеріалу оснащені бактерицидними лампами, після кожного клієнта проводиться вологе прибирання з дезинфікційними розчинами.

Ми забезпечуємо захист ваших персональних даних.

Здати біоматеріал ви можете за адресою:

м.Київ вул. Ак. Заболотного 15 з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 10-00. Тел. +38(044) 526-51-17

Кому буде корисно пройти тест на COVID-19?

Наявні симптоми

Всім тим, хто хворий або має симптоми вірусної інфекції, але після звернення у лікарню по тим чи іншим причинам отримали відмову в можливості пройти діагностику на коронавірсну хворобу.

Повернулися з іншої країни

Всім, тим хто нещодавно повернувся з країни, в якій був спалах коронавірусної інфекції може мати носійство вірусу, але не мати симптомів.

Були у контакті з хворими

Всім, хто вступав в контакт з хворими на коронавірус та не хоче очікувати 14 днів, поки ситуація проясниться.

Хто піклується про своє здоров’я

Щоб максимально виявити хворих чи носіїв, та попередити можливе поширення захворювання та продовження карантину у нашій країні.